2020-03-04 ,,Ścieżka sensoryczna starszaków"

                           2020-03-04 ,,Starszaki z grupy IV i V pokonują ścieżkę sensoryczną"

W naszym przedszkolu zajęcia przedpołudniowe jak i popołudniowe są zróżnicowane i atrakcyjne. Codziennie dzieci poznają nie tylko świat ale i siebie, to, że są zdolne, wysportowane i mogą pokonać największe trudności nie zrażając się porażkami. W dniu dzisiejszym, tj. wtorek 4 marca starszaki postanowiły spróbować swoich sił w pokonaniu ,,ścieżki sensorycznej", która tylko z pozoru była prosta do przejścia. Jednak nasze przedszkolaki poradziły sobie doskonale, świetnie się przy tym bawiąc. Niektórzy chcieli pokonać ją jeszcze raz, ćwicząc przy tym koordynacje wzrokowo-ruchową. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z pokonania naszej ścieżki.

fotorelacja: